بایگانی نوشته‌ها

روش‌های طراحی سایت شرکتی

روش‌های طراحی سایت شرکتی

به واسطه توسعه فضای مجازی و اینترنت در دنیای امروز، بسیاری از شرکت‌ها به استفاده از وبسایت برای ارتباط موثر و دائمی با مشتری روی آورده‌اند. به همین دلیل است که امروزه طراحی سایت برای شرکت‌ها به یک امر متداول تبدیل شده است. در این مطلب قصد داریم روش‌های طراحی سایت شرکتی را مرور کنیم. سایت های شرکتی به منظور اهداف تجاری، بازرگانی و اقتصادی یا به عنوان ساخت یک برند طراحی می شوند که روش های مختلفی دارد. در این مقاله از سامانه پایدار به بررسی این روش ها می پردازیم.

طراحی سایت فروش بازی

طراحی سایت فروش بازی

سایت های فروشگاهی همیشه در صدر تقاضا برای طراحی و فعالیت در حوزه وب قرار داشته اند. از همین رو برای طراحی سایت باید به نکات و موارد مهمی که در این مسیر وجود دارد، توجه داشت. طراحی سایت فروش بازی موضوع مورد بحث ما در این مقاله از سامانه پایدار است و نکات مهمی که در این پروسه باید در نظر داشته باشید، می توانید یک سایت با کیفیت را مدیریت کنید. امروزه حوزه بازی و گیمینگ، بسیار مورد طرفدار افراد دنیا قرارداشته و اگر اقدام به رفع نیاز کاربران در این زمینه کنید، می توانید از درآمد خوبی بهره مند شوید. لازم به ذکر است در همین ابتدا در نظر داشته باشید که اگر نیاز به طراحی سایت فروش بازی از طریق سامانه پایدار وب داشته باشید، می توانید از طریق ارتباط با ما اطلاعات تکمیلی را بدست بیاورید.

طراحی سایت در کرج

طراحی سایت در کرج

موضوع طراحی وبسایت که امروزه بسیاری از افراد و کسب و کارهای اینترنتی به سمت آن قدم برداشته اند، همیشه چالش های فراوانی داشته است و پیداکردن محل مناسبی برای طراحی سایت در کرج نیز چالش بسیاری از افراد است. طراحی وبسایت در کرج برای فروشگاه های کوچک و بزرگی که در این شهر مستقر هستند، می تواند اطمینان خاطری برای آنها باشد چرا که روند و پروسه طراحی وبسایت را مشاهده می کنند و در قبال آن هزینه پرداخت خواهند کرد. پایدار وب سامانه طراحی وبسایتی می باشد که در تمامی شهر های ایران شعبه داشته و می توانید پروژه طراحی سایت خود را در شهر کرج به ما واگذار کنید. به هر حال موضوع بحث ما در این مقاله نکات و جزئیاتیست که برای پیاده سازی یک سایت باید در نظر بگیرید.

طراحی سایت با پایتون

طراحی سایت با پایتون

زبان پایتون یکی از زبان های برنامه نویسی بسیار محبوب در سال های اخیر می باشد که برای بسیاری از حوزه های مختلف، کاربردی می باشد. این زبان برنامه نویسی برای تجزیه تحلیل داده های سطح وب، طراحی سایت، ساخت اپلیکیشن و ... مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از کاربرد های زبان برنامه نویسی python، طراحی سایت با استفاده از آن است که امروزه در سطح دنیا بسیار رایج شده است. برای این کار بهتر است تا با اصول و مراحل کلی این فرایند آشنا شده و در صورت نیاز می توان از این زبان برنامه نویسی جهت ساخت و راه اندازی سایت های مختلف، استفاده کرد. در دامه این مقاله از سامانه پایدار، به بررسی اصلی ترین نکات در این باره می پردازیم.

افزونه یا پلاگین در طراحی سایت

افزونه یا پلاگین در طراحی سایت

یک برنامه نرم افزاری در واقع باید کاری را که برای انجام آن طراحی شده است انجام دهد، اما زمانی که کاربران عملکرد «اضافی» را می خواهند، این جایی است که افزونه ها بکار گرفته می شوند.
افزونه ها از همان ابتدا جنبه ضروری برنامه نویسی کامپیوتری، مرور وب و تولید محتوا بوده اند. در نتیجه، آنها نقش مهمی در حصول اطمینان از اینکه حتی اساسی ترین وظایف، مانند دسترسی به اسناد یا ایجاد فرم ها، به خوبی اجرا می شوند، ایفا کرده اند.
اگر میخواهید بدانید دقیقاً پلاگین‌ها یا افزونه ها در طراحی سایت چه هستند و چگونه بر برنامه‌هایی که استفاده می‌کنید تأثیر می‌گذارند، نگران نباشید. در ادامه این مطلب از سامانه طراحی سایت پایدار وب به توضیح اجمالی آن میپردازیم.

طراحی سایت دولتی

طراحی سایت دولتی

طراحی وب سایت دولتی به یک رویکرد تخصصی برای ساخت یک CMS (یا سیستم مدیریت محتوای دولتی) اشاره دارد که ایجاد و ذخیره محتوا توسط یک سازمان دولتی را مدیریت می کند.
شهروندان انتظار دارند همان کارها و محیط با رابط کاربری ساده که با طراحی وب سایت بخش خصوصی انجام می دهند را اینجا تجربه کنند. به طور خاص، ویژگی‌های طراحی وب‌سایت دولتی باید شامل مسیریابی مطالب و قسمت های مختلف سایت با قابلیت جستجو، برجسته بودن خدمات اصلی، ارائه تجربیات شخصی بر اساس جغرافیا، راهنما و موارد دیگر باشد. سامانه طراحی سایت پایدار وب در زمان زاه اندازی وب سایت ها به همه ویژگی ها توجه دارد.

طراحی سایت فروش لوازم جانبی موبایل

طراحی سایت فروش لوازم جانبی موبایل

گوشی های موبایل امروزه بخش عظیمی از زندگی مردم دنیا را پوشش داده و طبیعتا نیاز به تهیه لوازم جانبی آنها، امری الزامی می باشد. طراحی سایت با هدف فروش لوازم جانبی موبایل می تواند انتخابی هوشمندانه و مفید برای کسب در آمد و پوشش دادن این بخش از نیاز مردم باشد. به دلیل رشد روز افزون مدل های مختلف، حتی فروشگاه های اینترنتی بزرگ مثل دیجیکالا نیز ممکن است در تهیه جنس و ارتباط با فروشندگان برای رفع نیاز کاربر، با مشکلاتی رو به رو شود. از همین رو گستره ی تنوع محصولات لوازم جانبی موبایل بسیار زیاد است و می توان با آشنایی به این حوزه، یک وبسایت مناسب جهت خرید و فروش آنلاین طراحی کرد


طراحی سایت صرافی

طراحی سایت صرافی

وبسایت هایی که همه روزه در سطح وب طراحی و منتشر می شوند، همگی با اهداف و دید خاصی وارد محیط اینترنت خواهند شد و یکی از پر سود ترین و کاربردی ترین آنها، طراحی سایت های صرافی می باشد. صرافی ها از قدیم الایام همیشه به عنوان محلی برای تبادل ارز ها و تبدیل کالاها به یکدیگر شناخته شده است. امروزه وبسایت های صرافی بخش عمده ای از مبادلات ارزی بین مردم در قالب واحد های پول مختلف به یکدیگر را پوشش می دهند. همچنین این سایت های صرافی با گسترش دنیای بلاک چین و ارز های دیجیتال، پا در این مسیر نیز گذاشته اند و شما می توانید خرید و فروش ارز دیجیتال را نیز توسط آنها پیگیری کنید. طراحی سایت با این اهداف نیاز به بررسی های علمی و تخصصی دارد تا از همه جهات یک وبسایت استاندارد و ایده آل را داشته باشید.


طراحی سایت لوازم ورزشی

طراحی سایت لوازم ورزشی

وبسایت های متعددی در حوزه خرید و فروش لوازم ورزشی در دنیا طراحی شده است و اگر شما نیاز دارید تا با این حوزه آشنا باشید و اطلاعات لازم را در این زمینه کسب کنید، بهتر است در این مقاله از سامانه پایدار با ما همراه باشید. طراحی سایت اساسا با اهداف تجاری و بیزینسی صورت می گیرد و در زمینه لوازم ورزشی می تواند سود خوبی به مدیران این کسب و کار تقدیم کند. از همین رو در صورتیکه با اصلی ترین و مهم ترین موارد این حوزه آشنا باشید، می توانید کسب و کار خود را از طریق طراحی سایت، بهتر و اصولی تر مدیریت کنید. لازم است بدانید شما می توانید مدیریت طراحی وبسایت لوازم ورزشی خود را به ما وگذار کرده و یک سایت ایده آل دریافت کنید.

ارور 404 چیست؟

ارور 404 چیست؟

خطای 404 یکی از ارور های رایج در سطح وب برای وبسایت های اینترنتی می باشد که پس از طراحی سایت، زمانی که کاربر بر روی یک صفحه یا لینکی از آن وبسایت کلیک می کند، اتفاق می افتد. اما ارور 404 چیست و چطور باید آن را رفع کرد و تاثیر آن در ساختار وبسایت چیست؟ این سوالات بسیار رایجیست که برای مدیران وبسایت ها پیش می آید. در این مقاله از سامانه طراحی سایت پایدار وب، قصد داریم به بررسی خطای 404 سایت و دلایل رخ دادن این ارور بپردازیم و با ساده ترین روش های جلوگیری از وقوع همچین اروری پس از طراحی وب سایت، آشنا شویم. لازم به ذکر است که داشتن اطلاعات کافی در باره این خطای رایج http، می تواند عملکرد سایت شما را در اینترنت بهبود بخشد.

آنلاین هستیم

با  من  در  واتس  اپ  در  ارتباط  باشید.

شروع گفتگو در واتس اپ

عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه شوید
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...

علی پایدار هستم.
علاقه مند به ارائه خدمات آنلاین.
مدیریت وبسایت های خدماتی ثبتی گروه پایدار.
تمامی تلاش من و همکاران ایجاد فضایی جهت ارائه خدمات ارزشمند کسب و کار به مشتریان عزیز است.
خدمات اصلی ما شامل ثبت شرکت،ثبت برند، طراحی سایت و لوگو و خدمات اداری و مالی می باشد.
 
وبسایت دیگر ما
دسته‌بندی
همین حالا شروع کنید

وب‌سایت و فروشگاه خود را راه‌اندازی کنید.